Фільм Остання зрада (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня трилера переживає з приводу проведення свого чоловіка, якого постійно немає вдома. Чарлі пропадає невідомо де, але завжди відговорюється наявністю якихось важливих справ. Одного разу Мері перебрала з алкоголем і переспала зі своїм одруженим приятелем Тревором. Той переконує її, що жінці просто неможливо бути такою довірливою, як і не може людина з чистою совістю стільки часу відсутні вдома, придумуючи малоправдоподобные пояснення. Останнім часом чоловік постійно говорить, що після роботи займається будівництвом будиночка для відпочинку.

Але сама вона і там ніколи не була. Її роздратування досягло апогею, коли чоловік прийшов пізно вночі, забувши про їх річниці. Та після ще жінка побачила, що у нього подряпини на спині. Одного разу дзвонить Чарлі і чує дивні зітхання в трубці. Тепер вже не доводиться сумніватися, що негідник їй зраджує. Це буде остання зрада – пора дізнатися правду. Героїня поспішає в той будиночок, про який він говорив. Приїхавши, жінка отримує повідомлення «прости мене». Зробивши кілька кроків і потрапивши в іншу кімнату, Мері бачить страшну картину: чоловік мертвий, а поруч в калюжі крові лежить телефон.

Приїхала поліція, почалося розслідування. Схоже, вбивця наніс ножове поранення в спину і втік через задні двері. Але хто прислав повідомлення? Убивця? Фільм Остання зрада 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Буш
В ролях: Алан Пауелл, Валері Эзлинн, Люк Едвардс, Тедді Гарсес, Остін Хигсмит, Лорна Стріт Допсон


загрузка...