Події кінострічки розгорнуться в 1846 році на території західного узбережжя Шотландії. Саме тут трапилася біда з одним з торгових суден. Після того як воно потрапило в страшний шторм, від корабля залишилися тільки тріски. Вижити вдалося тільки трьом морякам, які на власному досвіді пізнали всі жахи корабельної аварії. Тільки завдяки тому, що вони схопилися за уламок судна, їм вдалося прибитися до берега. Ступивши на сушу, бідолахи не могли повірити, що вижили. Після всього того жаху, що їм довелося пережити в море, вони розуміли, що навіть на землі не можуть розраховувати на повну безпеку.

Відійшовши від усього того, що сталося, моряки оглянулися і зрозуміли, що знаходяться на Туманному острові. Там їм вдалося зустрітися з четвіркою людей, які поставилися до них досить привітно, допомагаючи вибратися з халепи. Тільки вже незабаром стало зрозуміло, що ситуація досить плачевніше, ніж здалася на перший погляд.

Відлюдники змогли вийти на страшну таємницю, мова в якій йде про примарною сирени. Місцеве населення приховує страшні факти про привид, який оселився на цій землі. Фільм Острів (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Меттью Батлер
Актори: Конлет Хілл, Алекс Хесселл, Торі Харт, Фісайо Акінаде, Алікс Вілтон Ріган

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress