загрузка...


Сюжет розповідає про досвідчених оперативників, для яких піймання злочинців стала мало не сенсом життя. У будь-який час дня і ночі головні герої можуть зірватися на чергове місце злочину, щоб в найкоротші терміни вистежити і затримати підозрюваних. Оперативники не були здивовані, коли їм доручили нове вельми незвичайне завдання, оскільки легкі розслідування головним героям ніколи не діставалися. Перед оперативниками було поставлене чітке завдання — зуміти взяти штурмом величезний будинок. У представників закону є підозри, що в цій будівлі явно відбувається щось дивне. А відправляти на небезпечну територію звичайних поліцейських — безумство.

Головні герої припускали, що в будівлі на них чекає справжня бійня із злочинним угрупуванням. Але коли оперативники увірвалися в будівлю, вони виявили величезну кількість трупів — хто їх убив, невідомо. Зрозуміло оперативникам тільки одне — попереду їх чекає трудомістке і тривалий розслідування. Але щоб зайнятися розслідуванням, бійцям потрібно вибратися з будівлі. А цього вони зробити не можуть, оскільки спеціальна комп’ютерна система заблокувала всі вхідні двері. У цей момент оперативники розуміють, що їх навмисно загнали в пастку. Спочатку бійці припускали, що комп’ютерна система просто дала збій, тому випадково заблокувала двері. Але після оперативники починають припускати, що хтось зумів роздобути управління над комп’ютерною системою і тепер грає в темні ігри з представниками закону. Вибратися з будівлі буде не просто. Оскільки в ньому встановлені сучасні, куленепробивні двері.

Головні герої не можуть припустити, коли саме прибуде група захоплення для їх звільнення. Знають оперативники лише одне — ні в якому разі не можна розслаблятися. Інтуїція та досвід підказує бійцям, що ворог обов’язково дасть про себе знати — і зробить це в самий невідповідний момент. Фільм Озброєнна відповідь (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Стокуелл
В ролях: Уеслі Снайпс, Енн Хеч, Дейв Еннейбл, Колбі Лопес, Кайл Расселл Клементс, Морган Робертс, Эйас Юніс, Метт Галлини, Майкл Сил, Джон Л. Арміхо

загрузка...