Фільм Пам’ять крові (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Луїза-тридцятидворічна жінка, яка зуміла реалізуватися в ролі хорошої дружини і щасливої матері двох дітлахів. Її життя склалося цілком благополучно, вдалося побудувати довірчі взаємини з коханим чоловіком і досягти успіхів у професії. Подружжя є медичними працівниками, трудящими в одному закладі. Чоловік займає посаду педіатра, а дружина працює анестезіологом. Дружна сім’я живе в невеликому місті Гаврі, що розташувався в Північному районі Франції. Ці місця відрізняються наявністю неймовірно красивих, мальовничих пейзажів, що розташовують до умиротворення. Благополуччя і духовна гармонія, що існували в сім’ї роками здавалися непорушними.

Подружжю вдавалося підтримувати атмосферу добра і взаємної довіри. Несподівана, шокуюча звістка зруйнувала внутрішній спокій Луїзи. Вона отримала повідомлення про страшну смерть зниклого вісімнадцять років тому вітчима. Тіло чоловіка випадково було виявлено в застиглому цементі на одному з міських будівництв. Фільм Пам’ять крові (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Жінка дуже любила людину, яка замінила їй рідного батька. Вона вважала, що він покинув сім’ю з незрозумілих причин, залишивши родичів самостійно розбиратися з побутовими негараздами.

Режисер: Олів’є Гиньяр
В ролях: Мартін Потар, П’єр Кассиньяр, Gauthier Battoué, Луїз Моно, Tomy Leconte, Бландин Беллевур, Ізабель Желіна, Лу Ламбрехт, Самір Буатар


загрузка...