загрузка...


Молодий і амбітний хлопець хоче заробити багато грошей. І коли його начальник пропонує зайнятися шпигунством в компанії-конкуренті, хлопець погоджується. Фільм «Параноя» розповідає про підлість і зраду, що живуть у світі бізнесу. Про місце, де за простою пропозицією може ховатися жорстока «підстава». Адам Кессіді – простий програміст великої фірми. Хоча він і мріє про краще життя. Разом з друзями він намагається зробити новітнє програмне забезпечення і в якийсь момент йому знадобилися гроші. Не знайшовши іншого виходу, Адам без дозволу використовує корпоративну карту, про що, звичайно ж, дізнаються на роботі.

Начальник викликає хлопця до себе, але замість звільнення пропонує угоду. Величезна сума грошей в оплату шпигунської діяльності в компанії конкурента. Незважаючи на сумніви, Адам погоджується. Тепер у нього є все, що він побажає: шикарний будинок, крута машина, красива дівчина. Але в певний момент до хлопця доходить, що все не так гладко як здається.

Він розуміє, що в будинку повно стежать пристроїв, а його безпосередній начальник щось замишляє. З цього моменту Адаму постійно здається, що за ним стежать. Фільм Параноя (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Лукетич
Актори: Ліам Хемсворт, Гарі Олдман, Ембер Херд, Харрісон Форд, Лукас Тілл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress