Фільм Парк Катскілл (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Похід перетворюється в живий кошмар, коли заметіль ловить в пастку чотирьох друзів в 36 дюймах раптового снігу — і вереск інопланетних звуків за межами своїх наметів. Гонка за життя настає, коли полювання жахливих монстрів починається, виявляється більший змова інопланетян з кожним жахливим кроком. Якщо коротко: наші люди йдуть в ліс в Катскіллах і, після деякого поганого поведінки і п’яних суперечок, стрибають на космічних прибульців, яких ми не бачимо протягом усього фільму. Все бігає по лісі в темряві навмання на взводі.

Всі вмирають після того, як довгий час погано поводилися. Кінець. Немає нічого про знайдені фільми, які обов’язково виключають такі фільми з хороших фільмів, але це, безумовно, те, як все працює більшу частину часу. Кетскілл парк є незаперечним доказом цього твердження. Поїздка в похід перетворюється в живий кошмар, коли заметіль замітає раптовим снігом чотирьох друзів.

Вночі чуються чужі звуки за межами їхніх наметів. Настає боротьба за життя, так як на них полюють жахливі монстри, відкриваючи більш чужий змову з кожним жахливим кроком. Фільм Парк Катскілл (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Влад Юдін
Актори: Лорен Франческа, Вень Ян Ших, Кетлін Пірс, Олександр Кендес, Бріттні Лі Хемілтон, Грегорі Лей, Раджеш Нахар, Джио Перес, К.Р. Марчіні, Дерек Соломон


загрузка...