Серед дівчат, які навчалися в університеті архітектури, Бариш користувався успіхом, він був симпатичний, впевнений у собі хлопець. Завжди веселий і життєрадісний він був душею будь-якої компанії. А ще він дуже любив музику і гру на барабанах, тому грав в ансамблі. До красивих дівчат він був небайдужий, проте серйозних стосунків з жодною з них заводити не збирався. Він жив собі на втіху, насолоджувався студентськими роками, і більше йому нічого не треба було. Але ось одного разу він зустрів дівчину на ім’я Фісюн, і вона запалила в його серці спекотне полум’я.

Погляди на життя у нього швидко помінялися, і він жадав бути тільки з нею. Однак Фісюн не була схожа на інших дівчат, які поспішали вдало вийти заміж. У неї були зовсім інші плани, вона прагнула бути першою в навчанні, щоб домогтися отримання гранда на поїздку в навчальний заклад за кордон. Бариш був наполегливим і зумів довести дівчині силу свого почуття до неї, вона погоджується вийти за нього заміж. Молода і щаслива сімейна пара насолоджувалася пристрастю і гармонійними взаєминами, одне засмучувало, вони ніяк не могли зачати дитину.

Одного разу, чекаючи чоловіка з роботи, вона отримує страшну звістку – її чоловік зник, знайдений тільки його автомобіль. Що ж сталося з баришем? Фільм Переляк (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джейсон Голдберг
Актори: Аланна Мастерсон, Джордж Бірн, Люк Байбак

загрузка...