Хілларі є талановитим лікарем. Жінка багато часу присвячує роботі, вважаючи, що її покликання в тому, щоб надавати допомогу пацієнтам. Вона завжди піклується про своїх підопічних, вважаючи, що їм потрібно надавати підвищену увагу. Трапляється так, що один з її хворих порахував, що доктор неспроста проявляє до нього підвищену увагу. Чоловік не зрозумів, що співчуття не варто плутати з симпатією. В результаті всього того, що сталося, він став одержимий ідеєю про те, як вони можуть стати в майбутньому щасливі. Пацієнт став марити про романтичні зустрічі з Хілларі, бачачи в ній любовний об’єкт.

Тільки ця дивна одержимість не привела ні до чого хорошого. Відтепер його нічого не здатне зупинити. Заради Хілларі він готовий піти на все, що тільки можна, але найстрашніше, що своїми діями чоловік може нашкодити лікаря, ставлячи її життя під серйозну загрозу. Досвідчений і коханий доктор Хілларі Спенсер відома як «Ангел Східного Крила» за те, як вона лікує своїх хворих. Фільм Переслідувана пацієнтом (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Один пацієнт, зокрема, Грегорі Ліптон, помилково приймає її за співчуття особливу увагу і стає одержимим, бажаючи зробити все можливе, щоб втілити в життя своє помилкове бачення їх майбутнього.

Режисер: Rod Roberts
В ролях: Броди Хатцлер, Джуді Еванс Лучіано, Daniel Charles, Джейд Харлоу, Мерседес Колон, Едді Матос, Марк Гапка, Лаура Гарднер, Джон Бридделл, Джилі Мессер та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress