Життєдіяльність дівчини світи кіносюжету «Пілігрим» склалася найпрекраснішим чином. Вона працює в особистій престижній галереї, вдома з нетерпінням чекає упереджений чоловік, готовий підтримати дружину в різних починаннях. Кругом пристойне галантне суспільство, велика кількість приятелів, вдосталь заздрісників, спраглих красуні ослаблення з п’єдесталу популярності і успіху, якого славна жінка домоглася власними прагненнями, міцним характером і цілеспрямованістю діянь. Однак так трапляється щоразу з благополучними видатними особистостями, що надаються посеред участі безлічі людей, які нехтуючи погляду навколишніх, прагнуть до успіху.

На морському бережку розшукують незнайомого чоловіка. Розслідування по всіх базах відомостей нічого не дає, а пам’ять потерпілого цілком вимкнена від нахлинули випробувань. Бідному довелося випробувати формений удар, проте доля змилостивилась над ним, щоб цілком поламати життєдіяльність іншої людини, світи. Невідомий твердив ім’я панянки, коли доктора пробували випитати у нього різну інформацію про його персону.

Потім слід було планомірне лікування, на підставі якого стали піднімуться події, підручні занапастити благополучну галантну леді. Фільм Пілігрим (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Баршак
В ролях: Ігор Петренко, Олена Північ, Олексій Серебряков, Володимир Ільїн, Тетяна Васильєва, Ганна Банщикова, Дмитро Мухамадеев, Дмитро Куличків, Сергій Бєляєв, Павло Кузьмін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress