Дитячі психологічні травми залишають відбиток на все життя людини. Важко знайти того, хто повністю позбувся б від них. Герой фільму «Пірсинг» виглядає щасливим і успішним, люблячим батьком сімейства і добропорядним громадянином. Насправді, дивіться онлайн, в його душі справжній ураган. Спогади далекого минулого не дають розслабитися і жити спокійно. Він постійно повертається в дитячі роки, коли піддавався фізичному насильству з боку власних батьків. Забути цей кошмар не представляється можливим, незважаючи на зусилля. В результаті з’являється невмотивована агресія, яка погрожує зруйнувати його життя.

У дитинстві він настільки втомився від знущань, що покинув рідні краї і знайшов притулок в дитячому будинку. Здавалося б, з кошмаром було покінчено. Але викреслити з пам’яті те, що трапилося не виходило. Усвідомлюючи, що більше не може так існувати, герой зібрав свої речі і пустився в далекий шлях. Йому терміново потрібно виплеснути весь свій негатив, щоб не нашкодити рідним. Бідолаха був у розпачі і зважився на вбивство.

Але йому зустрічається дівчина, яка страждає від аналогічної ситуації. Вона піддається домашньому насильству. Фільм Пірсинг (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ніколас Песке
В ролях: Лайа Коста, Міа Васіковська, Крістофер Ебботт, Марія Діззія, Дакота Лустик, Олівія Бонд, Марін Айрленд, Уенделл Пірс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress