Фільм Поїзд далі не йде (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У фільмі «Поїзд далі не йде» четверо хлопців сильно напилися з нагоди майбутнього одруження одне з них. На дворі вже пізня ніч, але хлопці бажають ще алкоголю і розваг, тому відправляються в метро з метою доїхати до найближчого бару і продовжити розв’язна торжество. Вони ледь встигають сісти на останній поїзд, в якому, по щасливій для них випадковості, виявляється двоє симпатичних дівчат. Але знайомства і подальшого веселого проведення часу не сталося, і п’яна компанія разом з випадковими попутчицами виявляються на старій станції, використання якої припинилося ще в 70-х роках.

У пошуках виходу хлопці вирушають уздовж тунелів підземки, але в одному з приміщень стають свідками жорстокого вбивства. Натовп брудних бродяг до смерті б’є співробітника поліції, а потім відправляється на пошуки молодих людей, які не пощастило побачити цю сцену на власні очі.

Тепер життя героїв в смертельній небезпеці, але що вони можуть зробити в темних і незвіданих коридорах міського метро, де на них полюють люті бездомні? Фільм Поїзд далі не йде (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пітер Е. Даулінг
В ролях: Кіп Парду, Вінесса Шоу, Брекін Мейер, Скотт Едкінс, Карл Джиари, Сара Бэрранд, Рейчел Олива, Цибулі Берковічі, Герадий Ганчев, Радослав Парванов


загрузка...