загрузка...


Вілл і його дівчина Кіра запрошені на званий вечір. Прийом влаштовує колишня дружина Вілла Іден і пройде він в її будинку, де колись щасливе сімейство проживало до розлучення. Два роки минуло з тих пір, як жахлива смерть їхнього маленького сина зруйнувала сімейну ідилію і внесла розлад у стосунки Уїлла і Іден. Не в силах перемогти біль втрати, подружжя розлучилося і вже поодинці справлялися з горем, що обрушився на них. З плином часу Вілл все ще обтяжувався похмурими спогадами минулого і думав що, і Іден теж.

Два роки її ніхто не бачив, але ходили чутки, що вона відвідувала анонімні збори людей, які перенесли смерть близьких, де і познайомилася зі своїм нинішнім мужів Девідом. Однак, чекаючи побачити вбиту горем жінку, він помилився. Його зустріла красива, квітуча екс-дружина і її поведінка нічим не видавало душевну біль матері, яка втратила дитину. Присутність їхніх спільних друзів і нових знайомих обіцяла веселе проведення часу. Фільм Поїздка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак, чи то будинок навіював важкі думки, чи то гості поводилися дивно, але Уїлла не покидало відчуття небезпеки, що зачаїлася. Облаштування особняка теж змінилося, і тепер він більше схожий не на затишний будинок, а на смертельну пастку, виходу з якої немає.

Режисер: Джеремі Ангар
Актори: Белла Торн, Джессі Ашер, Вілл Брилл, Byron L. Hopkins, Хейлі Кеан Лаутенбах, Сара Ліндсей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress