Фільм «По обміну» (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p. Анна приїхала в Америку на навчання. Будучи студенткою з обміну, вона завела в новій країні друзів. Але у героїні кінострічки «По обміну» з’явилися і «вороги». Якийсь підозрілий тип став переслідувати дівчину. Анна дуже обережно поставилася до такого дивного способу прояву уваги. Вона розповіла подрузі про переслідувача. Звичайно, однокурсниця вирішила підтримати бідолаху. Дівчата намагалися втекти з уваги, але у них нічого не вийшло. Тоді юні особи вирішують виїхати з міста.

В якості укриття вони вибрали заміський будинок знайомої. Приїхавши в провінційне тихе містечко вони були впевнені у своїй захищеності. Але така тиха і спокійна обстановка всього лише затишшя перед бурею. Інакше це не назвеш. Фільм По обміну (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Коли студентка по обміну Ганна, яка навчається за кордоном в Америці, стає метою небезпечного переслідувача, вона приймає запрошення переїхати до сім’ї свого сусіда по кімнаті в їх ідилічному місті.

Режисер: Світлана Цветко
Актори: Хейлі Маклафлін, Даніка Ярош, Ділан Уолш, Тері Поло, Метт Пассмор, Боті Блісс, Хезер Мазур, Брайс Дарфі, Ешлін Пірс, Керрі Гібсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress