Фільм По п’ятах (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представлена містична кінокартина «По п’ятах» не залишить байдужими любителів подібного жанру, адже всі події, представлені у фільмі до болю реалістичні. Сюжет розгортається навколо пари молодих людей, що живуть цивільним шлюбом. Головні героїні поспішають заводити дітей, оскільки не впевнені, чи зможуть їм забезпечити безтурботне життя. Але замість малюків в їх будинку поселяється демон, здатний вселятися в тіла своїх жертв. Першою жертвою надприродного істоти стає бабуся хлопця, помітила дивні тіні в квартирі, була піддана нападу і зникла.

Лише через сім днів бабуся прокинулася на одній з міських вулиць, не розуміючи, як тут опинилася. Слідом за бабусею, при загадкових обставинах зникає хлопець. Його сліди ведуть в гірський ліс, наповнений різними містичними істотами. Але це зовсім не лякає головну героїню картини, яка відправляється слідом за ним, бажаючи відшукати і врятувати коханого. Фільм По п’ятах (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дівчині належить нелегке випробування, справжнє протистояння з багатьма злими духами, які не дуже раді бачити непрохану гостю. Чи зуміє головна героїня врятувати свого хлопця, це протистояння їй не під силу?

Режисер: Wei-hao Cheng
В ролях: Тіффані Сюй, Хуанг Хо, Yin-Shang Liu, Yumi Wong, Bo-Zhou Zhang


загрузка...