загрузка...


Стелла Армстронг є матір’ю двох маленьких, чарівних синів. Одного разу в житті жінки виникають серйозні обставини, що змушують її повернутися на робоче місце і негайно приступити до виконання професійних обов’язків. Доводиться в терміновому порядку зайнятися пошуком підходящої кандидатури на роль нянечки для малюків, які потребують постійної уваги і належному догляді. Стурбованої непростою ситуацією мамі пощастило, вона досить швидко знайшла дівчину, що задовольняє всім вимогам, що пред’являються до приходять доглядальницям.

Молода особа була скромною, уважною, акуратною й чарівною, просто ідеально вписувалася в уявлення Стели про майбутню працівниці, якій доведеться проводити багато часу як з дітлахами і підтримувати з ними близьке спілкування в відсутність родичів. Після появи в будинку чарівної, виконавчої Блейк Армстронг могла без побоювання залишати будинок, залишаючи дітей у розпорядженні симпатичною, добродушної няні. Жінка, легковажно впустила в квартиру незнайомку, не здогадувалася, що нова знайома є її кровною дочкою. У далекій юності Стелла опинилася в безвихідному положенні і залишила новонароджену крихітку в притулку. Подорослішавши, розлючений на весь світ дівчина вирішила розшукати безвідповідальну матір, яка жорстоко з нетямущій малятком, і помститися їй за перенесені за роки самотності страждання.

Вона навела довідки, з’ясувала всі відомості про родину, яким обзавелася мати, і розробила підступний план впровадження в її особистий світ, щоб зруйнувати його остаточно. Фільм Погана няня (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крейг Голдсміт
В ролях: Ліндсей Корман, Фрея Тінглі, Броди Хатцлер, Моніка Грін, Брі Вільямсон, Монті Шарп

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress