загрузка...


Чарлі є молодим амбітним агентом з нерухомості. Одного разу головний герой «Покупець, бійся!»працевлаштовується на роботу в агентство подружньої пари Гордона і Люсі. Вони займаються скупкою нерухомості за низькою ціною, а продають її за вищою. Вся справа в тому, що ці багаті люди купують квартири, де хтось помер або був убитий. Природно, про це вони ретельно замовчують. Чарлі швидко розібрався зі схемою ведення бізнесу і став процвітати. Покупці часто скаржаться, що в квартирах відбувається щось паранормальне, але він просто відмахується від них.

Незабаром він дізнається секрети успіху агентства; вони спеціалізуються на скупці брудної дешевої нерухомості після того, як хтось помер або був убитий в них, продає їх за вищою ціною, не розкриваючи новим власникам жахливу правду. Етичні дилеми незабаром слабшають, оскільки Чарлі користується популярністю і своєю вигодою, яку він робить з кожного продажу. Чарлі відмахується від покупців, які скаржаться на надприродні події та кошмар, який їм доводиться терпіти, і продовжує купатися в своєму багатому способі життя.

Тільки коли один з його клієнтів піддався трагічним примарою, він вирішує розкрити жахливі секрети свого агентства. Фільм Покупець, бійся! (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеффрі Чіан
Актори: Карлос Чан, Кармен Тун, Мімі Кун, Квок Кюн Чун, Брайант Мак

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress