загрузка...


Кожен наш крок, кожна наша витівка, це ще одна сходинка на шляху до великої трагедії. Чи не багато молодих людей розуміють, що своїм відв’язним політикою вони тільки погіршують становище навколо, що вони тільки наближають час розплати, а він настане, і бути готовим до нього просто нікому не можливо. У центрі уваги фільму Полароїд виявляється група старшокласників, які після занять вирішили вивчити покинуті будинки. В одному з приміщень вони знаходять старий, пошарпаний фотоапарат, який, на подив ще працює.

Недовго думаючи, хлопці починають один одного знімати. Вони веселяться, вони забави, і навіть не підозрюють, що по їхньому сліду вже рухається сама смерть. Полароїд був майном Диявола, який не бачить нічого іншого, як повне знищення всього живого. У школярів всього кілька годин, перш ніж їх торкнеться жахлива доля. Допустити того, щоб хтось постраждав, не можна, і зробити це, можливо, всього-на-всього слід розгадати секрети пристрої. Фільм Полароїд (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

З цієї хвилини на екранах починає розвиватися не просто стрімка гонка за життя, це буде приголомшлива сутичка за повернення до колишніх засадам. Перемогу здобуде тільки один, і хто ж він, адже в рівній сутичці перевага буде тільки у того, кому посміхнеться доля.

Режисер: Ларс Клевберг
В ролях: Меделін Петш, Кеті Стівенс, Хав’єр Ботет, Кетрін Прескотт, Грейс Забриски, Мітч Пілледжі, Кінен Трейсі, Саманта Логан, Тайлер Янг, Дави Сантос

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress