загрузка...


Головний герой фільму – відомий рок-музикант. Він зумів зробити непогану кар’єру у своїй країні і досягти вершин музичного Олімпу. У нього безліч шанувальників, які з задоволенням ходять на його концерти і обзаводяться записами його хітів. Гастрольне життя не заважає йому знайти супутницю життя. Роман з чарівною дівчиною закінчується планами на спільне майбутнє і створення сім’ї. Молоді святкують заручини і збираються найближчим часом поділитися цією радісною новиною зі своїми батьками. Відправившись в подорож, майбутні молодята перебувають у піднесеному настрої.

Вони не сумніваються, що і батьки будуть раді їх щастя. Але подорож виявляється перервано після того, як посеред дороги трапляється аварія. Машина зламана. Єдиний вихід продовжити поїздку – це звернутися за допомогою до людей. Парочка не сумнівається, що отримає допомогу від жителів маленького містечка, розташованого неподалік.

Тільки ось, на подив героїв, місцеві мешканці ведуть себе надзвичайно дивно і зовсім не радіють появі в своїх краях чужинців. Фільм Поломка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Рейндж
В ролях: Еллі Маршалл, Карл Бейлі, Джиммі Геровак, Френк Молодший Гертин, Джон Рейндж, Скотт Хун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress