загрузка...


Фільм під назвою «Полум’яне місто: Останні дні» оповідає містичну і загадкову історію. Він – демон, який таємним чином проживає в царстві людей. Люди, живуть своїм розміреним життям, навіть не підозрюють про присутність монстрів в нашому світі. Вінні вирішує багато проблем, але за збігом обставин головний герой опиняється перед складним вибором. Від його рішення залежить дуже багато чого в майбутньому. Так йому потрібно вирішити, кого врятувати: звичайну дівчину, яка проживала на землі або своїх побратимів-демонів.

Так якщо він зробить вибір на користь людини, то це може порушити багатовікової баланс. В результаті, світ демонів чекаємо кровопролитна війна. Наслідків таких обставин дуже складно передбачити. А якщо Вин вибере своїх братів, то не в чому неповинная дівчина помре. Вибрати головному героєві буде дуже не просто, але знайти остаточне рішення все одно доведеться. Фільм Полум’яне місто: Останні дні (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Яким же вибором Вин віддасть перевагу? Що буде далі: смерть дівчини або страшна війна? Дивіться захоплюючий фільм «Вогненний місто: Останні дні» і самі все дізнаєтеся.

Режисер: Тому Вудрафф мл.
В ролях: Тобіаш Элинек, Даніель Чакран, Кілі Севітт, Кімберлі Лееманс, Ерік Едвардс, Саймон Сорреллс, Пеле Кізі, Бріоні Девіс, Деррік Л. МакМиллон, Крістін Мінтер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress