загрузка...


«Помріть в один день онлайн» — кіноновинка, пропонована сучасному глядачеві в жанрі жахів. Тільки це далеко не стандартний хоррор, який побудований виключно на тому, щоб викликати у кінопубліки особливі страхітливі емоції. Тут все грунтується, головним чином, на драматичній історії, тобто глядачеві дається можливість не просто побачити чергову «киножуть», а зануритися в цікаву пригоду, що розкриває різні сторони нашого непростого людського життя.

У ключового персонажа даного фільму все не так добре, як могло б бути, в особистому плані. Він розлучився з дружиною. Тепер на його шляху зустрілася якась особа, яка є особистістю тонкої, духовної, творчої. І вона навіть погоджується допомогти йому в пошуках зниклої дочки. Виходить досить-таки непоганий тандемчик.

Але якось випадково ці двоє втручаються в події, що обіцяють великі грошові суми, але які потім обертаються кривавим дійством, здатним стерти героїв з лиця землі. Фільм Помріть в один день (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ерос Д’Атона
Актори: Катерина Корчинська, Девід Уайт, Мірко Д’Антана, Сіньзія Сузіно, Бьяджо Сампьетро, Даніела Ладізі, Ліза Марі Піччіолі, Даріо Грассі, Вінченцо Інтерма, Джузеппе Лев

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress