Чужинець проникає в будинок і приймається чинити зло з незрозумілих нікому причин. Іронія в тому, що головна героїня трилера режисера Джона Марловски («Незвичайне Різдво Річі Річа») «Помста доглядальниці онлайн» (в оригіналі Healing Hands — «Цілющі руки») сама запросила шкідника. Марії Вілсон (Ніккі Даніель Мур, «Як я зустрів вашу маму») останнім часом нелегко, їй доводиться багато боротися. У матері-одиначки великі проблеми. Постійний стрес на роботі заважає нормально подбати про маленького сина-аутиста Джейкобе, а тут ще й рука зламана внаслідок безглуздого інциденту.

Щоб перепочити, жінка наймає медсестру. Спочатку молоденька Тесс Харпер (Каміла Банус, «Декстер») здається подарунком небес. Вона відразу подружилася з дитиною, швидко освоїлася з господарством. Але, схоже, у няньки свої плани. Фільм Помста доглядальниці (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дивні і нерідко небезпечні події змушують господиню думати, що її помічниця навмисно підриває устрій, що склався, руйнує її життя і домагається можливості влитися в сім’ю. Але навіщо?

Режисер: Джон Марловскі
Актори: Ніккі Даніель Мур, Каміла Банус, Джаеден Беттенкурт, Karenssa LeGear, Джордж Стульц, Ендрю Лукич, Джошуа Арчер, William Lee Houston, Камерон Келлі, Аманда Маркс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress