«Помста за шкільний бал» 2018 в хорошій якості HD 720p. Андреа переслідує її минуле, коли вона була виштовхнута зі сцени на вечорі випускників і в результаті отримала травми, які зробили неможливим для неї мати дітей. Її чоловік ображається на її нездатність зачати, що приводить в рух клина в шлюбі, і коли він залишає її заради іншої жінки, дівчина в гніві вбиває чоловіка. Коли вона вирішує відправитися в бігу, героїня повертається в своє рідне місто як раз вчасно для її останнього возз’єднання класу.

Вона хоче звести рахунки з Ізабель, яка зіштовхнула її зі сцени в старшій школі. Ізабель висловила жаль з приводу події, вирішивши поховати цю частину свого минулого і жити далі. Але тепер, коли Андреа повернулася в місто, побачить вона свій план помсти або однокласниця потрапить прямо в її пастку?

Життя успішної заміжньої жінки перетворюється в кошмар після несподіваної зустрічі з колишньою подругою зі школи. Фільм Помста за шкільний бал (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сем Ірвін
Актори: Ейпріл Боулбі, Кім Директор, Еббі Гейл, Майк Файоль. Джеймс Фуертес. Дебора Твисс, Валері Джейн Паркер, Селія Ісла. Маркус Сільбігер, Кеті Ейхлер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress