Кожен з нас користується послугами таксі, не замислюючись скільки небезпек приховують машини з зеленим вогником. Сучасне таксі це машини з мобільним додатком, де водіїв рідко перевіряють на адекватність. У цьому випадку це потрібно було зробити. Здоровий водій таксі з голеною потилицею це головний герой цього фільму. Він безжалісний і кровожерливий. В його машину сідає велика кількість людей. Це люди великого міста. Образи абсолютно різні. Розфарбовані красуні і втомлені роботяги, які запізнилися додому люди, клубні фріки всіх не перелічити.

Більшість з них дуже неприємні типи, але цей факт не дає право вбивці таксисту позбавляти їх життя. Але він це робить, і робить це професійно і моторошно. Їзда в автомобілі таксі нагадує життя, особи змінюють особи приємні і неприємні. Всіх забирає смерть. Смерть від руки таксиста завжди страшна, але і це неприємне дійство готові дивитися безліч людей, тому що життя має щось схоже з цією машиною багато людей, ми всі підемо. Навіщо він робить це? Багато Неясностей. Глядач постійно бачить неприємний сальний потилицю таксиста. Фільм Попутне таксі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кожен з пасажирів розповідає свою невелику історію, і це приваблює. Але врятуватися не вдається нікому. Безліч життєвих уроків кожен глядач винесе з запропонованої картини. Висновок один: скільки б не було тобі алкоголю, ти повинен завжди нести пильність.

Режисер: Тримейн Хейхо
В ролях: Бредлі Лаборман, Сід Уайлдер, Кертіс МакГанн, Кейтлін О’коннор, Лайам Кайл Салліван, Ілана Кон, Джошуа Лі Янг, Мадлен Уейд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress