Фільм Порушена обіцянка (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головними героями цього трилера є два підлітка Міна і Рівз. Молоді люди закохані один в одного і як їм здавалося – це у них назавжди. Бажаючи якось розважитися, вони відправляються в покинутий особняк і починають громити його. До їх здивування будинок далеко не покинутий, в ньому живе старий, який застукивает їх під час погрому. Простреливши ногу хлопцю, старий отримує сильний удар по голові від дівчини і гине. Рівз бере провину за вбивство на себе і відправляється на 22 роки в тюрму, а Мина у свою чергу обіцяє чекати його.

По закінченню строку, хлопець виходить на свободу і першому справою відправляється до своєї коханої. Він приходить в сказ, коли дізнається, що його дівчина опиняється вже давно заміжня і виховує дочку-підлітка. Бажаючи повернути свою любов, герой починає всіляко руйнувати сім’ю героїні. Він не може змиритися з тим. що вона не дотримала свого слова і кинула його. Фільм Порушена обіцянка (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У такому стан люди готові піти на все, навіть на найстрашніші вчинки, аж до вбивства. Чи зможе він повернути жінку, нехай навіть самими жахливими способами, або ж він залишить у спокої її і її сім’ю.

Режисер: Надім Сума
В ролях: Ешлі Скотт, Луїс Менділор, Нік Бейлли, Лорен Йорк, Кінга Філіппс, Энджелин Аппель, Мікі Рівер, Jesse Gep, Майкл Рене Уолтон, Хосе Росете


загрузка...