загрузка...


Для Джейкоба Кінга Південна Африка — рідний дім і край, який він би ні за яких умов не покинув. Але в житті кожної людини можуть виникнути обставини, які змушують відступити від своїх принципів і діяти так, як вчинив би хороший чоловік. Сестра на ім’я Бьянка надсилає сумне лист рідного брата. Джейкоб розуміє, що у його рідну людину великі проблеми — і допомогти Бьянка може тільки Кінг. Тому він відразу ж вилітає в Лос-Анджелес. Зайшовши додому до сестри, головний герой розуміє, що Бьянкі в цьому будинку вже давно не було.

Всі її знайомі не мають уявлення, де знаходиться дівчина. Близько її друзі повідомляють, що Бьянка в один момент просто зникла. Джейкоб продовжував пошуки до того моменту, поки не дізнався, що Бьянка в морзі. Лікарі повідомляють, що смерть дівчини була неймовірно важкою — на її тілі сліди тортур. Коли Джейкоб розуміє, що хтось катував його рідну людину і змусив вмирати болісної зміряв, він кидає всі свої справи. Перед ним тепер тільки одна мета — розквитатися з вбивцями сестри найжорстокішим чином. Згодом Кінг знаходить людей, які буквально підштовхнули Бьянку на знайомство зі злочинним світом, з наркотиками, з проституцією.

В результаті Джейкоб розуміє, чому його рідна людина в один момент пропав. Злочинне угруповання загубила життя Бьянкі, змусивши її скотитися на дно. А в злочинному світі загинути від жорстоких тортур — нормальне явище. Кінгу доведеться зіткнутися з небезпечними гангстерами, які ніколи не щадять своїх ворогів. Фільм Послання від Кінга 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Фабріс Дю Вельца
В ролях: Чедвік Боузман, Тереза ​​Палмер, Люк Еванс, Том Фелтон, Джейк Вірі, Наталі Мартінес, Дейл Діккі, Альфред Моліна, Софі Ді, Кріс Малки

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress