Фільм Поверхом нижче (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Два сімейства проживають по сусідству: одні – нагорі, інші – внизу. Пари вирішують познайомитись, випити за спільною вечерею вина і поговорити про дрібниці на дружній вечірці. Кейт і Джастін чекають первістка, не приховуючи радості від стану вагітності і майбутніх пологів – вони докладно розповідають про довгоочікуваних змін у складі сім’ї. Довгий час молода дружина сумнівалася, чи варто обзаводитися потомством, але потім зважилася на рішучий крок. У настільки хвилюючий для батьків момент починають відбуватися дивні речі.

Коли в їх вітальні з’являються новосели, з вигляду приємні сімейні люди, спалахує конфлікт. Неприємні різкі випади гостей не знаходять розуміння у добродушних власників квартири. Коли ретельно захована таємниця їх переїзду вилазить назовні, всім стає страшно. Містичні на перший погляд випадковості невідступно переслідують мешканців, і в кінцевому підсумку знаходиться те, що було ретельно приховано від сторонніх очей.

Спроби зав’язати дружбу – моментально провалюються, атмосфера панічного страху запановує в будинку. Фільм Поверхом нижче (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Фарр
В ролях: Клеманс Поезі, Девід Морріссі, Стівен Кемпбелл Мур, Лаура Бірн, Дебора Файндлей, Наташа Алдерслэйд, Лайла Ай, Френсіс Эшман, Алекс Ейвері, Грейс Калдер


загрузка...