У центрі сюжету бельгійського трилера, представленого глядацькій увазі, знаходиться людина, яка займає високу посаду в своїй країні. Він прем’єр-міністр Бельгії, тому його знають практично всі жителі. Бути політиком дуже почесно і відповідально, але, як виявилося, ще й небезпечно для життя, оскільки можуть знайтися недоброзичливці, які захочуть отримати щось своє від можновладця людини. Саме так сталося з головним героєм.

Все сталося ввечері, коли автомобіль, в якому їхав прем’єр, стояв в пустельному місці. Було майже темно, йшов дощ, а потім звідкись з’явилися люди в чорному одязі, масках і зі зброєю в руках. Вони оточили машину, вибили в ній все скла і схопили переляканого чоловіка. Потім його кудись перевезли. Прем’єр нічого не розумів, але усвідомлював, що життя його висить на волосині. Якийсь чоловік почав його залякувати, розповідати, яка жорстока розправа його чекає, якщо не виконає умову.

А воно все одно — треба вбити американського президента. Якщо герой цього не зробить, то заплатить власним життям… Фільм Прем’єр (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ерік Ван Лой
В ролях: Адам Годлі, Саскія Рівз, Коен Де Боу, Труус де Бур, Шарлотта Вандермеерш, Нейтан Уайлі, Véronique Seghers, Sid Van Oerle, Джероєн Ван дер Вен, Дірк Руфтхуфт

загрузка...