загрузка...


Молода особа страждає від недуги, який вразив її розум, багато років вона намагається боротися з внутрішніми демонами, народженими її засмученою психікою. Нещасна тривалий час благополучно стримує внутрішню агресію і спрагу чужих мук, ретельно приховуючи від оточуючих наявний у неї психічний розлад. Таємні потреби буквально розривають душу зсередини, не дозволяючи знайти спокій і вести звичайний спосіб життя, гармонійно вписавшись в навколишню атмосферу загальної доброзичливості. Дівчині дуже довго вдавалося боротися з негативним і небезпечним станом, але настає критичний момент, коли ситуація загострюється.

Тепер вона більше не може протистояти своєму єству і скупчилася енергія виривається зі страшною силою, що несе безліч неприємних наслідків, які вже неможливо запобігти. Після заміжжя, новоявленій дружині довелося переїхати з батьківського дому в заміський особняк, що належить чоловікові. У провінційному містечку, віддаленому від міської суєти, пропадає необхідність приховувати неконтрольовані нахили до насильства над людьми. Психопатка береться за ніж і відправляється на полювання за першою жертвою. Вона швидко входить у смак, влаштовуючи жорстокі розправи над городянами, що випадково опинилися на її шляху.

Її тортури відрізняються неймовірною жорсткістю, кровожерливістю і безжальністю. Незабаром її чоловікові стає відомо про нічні пригоди благовірною, що приводить його в стан шоку. Фільм Приборкання (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Адам Кашман
В ролях: Дена Ешбрук, Алекс Джон Боровскі, Лауріель Боровскі, Ізабелла Селайя, Стефані Буллінгтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress