Підліткам нарешті набрид віртуальний світ інтернету, і вони почали втілювати героїв улюблених фільмів жахів в реальності. Компанії сміливців влаштовували дивні змагання, збираючись на території занедбаних лікарень, церков або кладовищ, занурюючись в їх похмуру атмосферу. Олександра була спочатку проти дурної витівки – біганина від актора, який грає маніяка-психопата, за якимось будівництвах здавалася їй, м’яко сказати, не самим розумним способом проведення дозвілля. Тим не менш, друзям вдалося умовити розсудливу дівчину приєднатися до загальним ігрищам і не псувати веселунам відпочинок своїм безперервним занудством.

Бігаючи по лісу від уявного вбивці, Алекс відчувала всю безглуздість свого становища, однак все змінилося, коли вона зрозуміла, що душогуб зовсім не переодягнений аніматор, а справжній псих з ножем. Незабаром над деревами пронісся несамовитий крик, який ознаменував старт кривавої бійні – перша жертва вже була принесена. Фільм Прикінчи мене (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Єдиний шанс врятуватися – правильно виконати всі завдання і використовувати підказки, щоб вибратися цілими і неушкодженими. Вчорашні товариші відразу ж показали своє справжнє обличчя, залишивши нещасну боротися за життя на самоті.

Режисер: Престон Дефрансіс
Актори: Маркін Дваер, Меттью Деллапінья, Кріс Хілл, Єва Хемілтон, Джон Одом, Семюель Ешдаун, Камерон Гордон, Річард ‘Роккі’ Ректор, Том Гарріман, Алекс Галік

загрузка...