загрузка...


Олександра – молода дівчина, чиє життя змінилася в якийсь певний момент. Вона навіть подумати не могла, що зовсім скоро зіткнеться зі своїм страхом. Однак у неї не залишалося іншого вибору. Справа в тому, що друзі змусили дівчину взяти участь в захоплюючій грі. Олександра не хотіла приймати участь в цьому, але в якийсь момент вона зрозуміла, що друзі в будь-якому випадку змусять її зробити це. Саме тому тепер їй доведеться зробити все можливе, щоб втекти від маніяка з ножем. Звичайно ж, хлопці сприймали дану гру в жарт. Вони думали, що це всього лише якась розвага, не думаючи про те, що їх будуть вбивати по-справжньому.

Коли на їх очах вбили людину, якій не вдалося втекти від маніяка, то головні герої відразу впали в паніку. Маніяк – жорстокий чоловік, який готовий знищити всіх учасників. Перемогти в цій грі, звичайно, можливо, але для цього необхідно дотримувати всі правила і бути набагато розумнішими, ніж цей кровожерний вбивця з ножем. Олександра перебуває в люті від того, що друзі втягнули її в цю небезпечну гру. Однак тепер вже немає дороги назад, і дівчині доведеться взяти участь в небезпечній грі.

Героїня готова зробити все можливе, щоб перемогти небезпечного маніяка і виграти в цьому протистоянні, незважаючи на те, що це здається практично неможливим. Фільм Прикончи мене (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Престон Дефрансис
В ролях: Маркинн Дваер, Меттью Деллапинья, Кріс Хілл, Семюель Ешдаун, Єва Хемілтон, Джон Одом

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress