Дії захоплюючого трилера розгортаються в невеликому провінційному містечку в 1997 році. Працівників місцевих правоохоронних органів надходить дзвінок з особняка, де проживає родина на прізвище Андерсон. Шериф наказує своїм підлеглим відправитися на місце, і з’ясувати причини за якими дзвонили. Опинившись на місці поліцейським не вдається когось застати вдома, але всередині тільки кров. Протягом тривалого часу велися пошуки, але досягти позитивних результатів не вдалося. Роки йдуть, але місцеве населення продовжує обходити цей будинок стороною.

Проходить більше сімнадцяти років, і в будинку поселяється мати-одиначка зі своїм синочком. Батько дев’ятирічного хлопчака загинув, і з тих пір, дитина замкнулася в собі й перестав розмовляти. Вона вибрала це житло із-за доступної ціни. Спочатку вони були дуже щасливі, але незабаром місцева мешканка розповіла йому історію, яка сталася в цьому особняку. Спочатку жінка дізнається про підлітків, прятавших наркотичні речовини у підвальному приміщенні, а після починають відбуватися дуже загадкові і нез’ясовні речі.

Справжні власники починають проявляти свій характер і пред’являти права. Чи вийде у Джіні з сином врятувати свої життя від примар? Фільм Примара будинку Бріар (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Шелдон Уілсон
В ролях: Джоделль Ферланд, Санні Сулджик, Паскаль Хаттон, Ентоні Конечни, Джонатан Уайтселл, Джейк Крокер, Шанель Пелозо, Рукія Бернард, Локлін Манро, Майкл Роджерс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress