Фільм Прісноводний (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Величезна паща цього холоднокровного монстра може з легкістю покоцати величезний автомобільний фургон. У своїй кровожерливості ця тварюка може змагатися з самими безпринципними маніяками. Тварина одразу не вбиває свою жертву. Воно щільно стуляє масивні щелепи і тягне здобич на дно мальовничого озера. А після, коли вже ніхто не може перешкодити жахливо трапези, заковтує нещасного великими шматками, майже не жуючи. Приїхати на відпочинок до води не завжди може бути гарною ідеєю. Особливо якщо у водоймі живе жахлива рептилія. Людям доведеться зіткнутися з нерівному бою з крокодилом вбивцею, який просто хоче їсти.

Звір вважає людини, який вторгся в його звичне середовище існування просто їжею, яку він має повне право вжити на обід або вечерю. За право існувати доведеться боротися. Довести свою правоту цієї громадині можна тільки одним способом. Знищенням хижака. Поки він живий, повноцінний відпочинок на березі тихого озера просто неможливий. Трагедія може статися в будь-який момент.

Помітити невидиму під водою загрозу вкрай складно. Ворог хитрий і підступний. Він чекає підходящої хвилини щоб напасти на який втратив пильність відпочиваючого. Фільм Прісноводний (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бренді Беррі
В ролях: Зої Белл, Файсал Аль-Сайя, Юлія, Крістофер Бівер, Шеррі Ікін, Тому О’коннелл, Джо Ландо, Елісон Хэйслип, Емі Паффрат, Доннабелль Мортель


загрузка...