Герой трилера «Приховані» повертається в місто дитинства, в якому він не був майже двадцять років. Що привело його сюди? Хтось припустить, що ностальгічні спогади послужили причиною повернення. Насправді в його житті відбулася сумна подія — його мати, яку Кай не бачив дуже давно, померла. Він приїхав попрощатися з нею і віддати останній синівський обов’язок. Герой і не підозрював, що його приїзд в місто послужить відправною точкою вельми дивних подій. А поки хлопець отримує від матері в спадок старий будинок і відправляється оглянути його. Будова справляє досить моторошне і лякаюче враження.

На жаль, воно не виявляється оманливим. За кожним поворотом коридору, за кожною перегородкою і дверима тут ховаються якісь таємниці, про яких Кай ніколи раніше не чув. Все це породжує у молодої людини масу питань. Його стан погіршується з кожним днем, героя починають переслідувати галюцинації. Вони наповнені вбивствами і дивними смертями. У пам’яті починають спливати уривки якихось давніх видінь.

Поки герой не може зрозуміти, що це — його фантазії чи реальність. Ясно одне-отримане спадок стало причиною величезних проблем, з якими тепер Каю доведеться боротися. Фільм Приховані (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Підлогу Ойє
В ролях: Крістофер Йонер, Сесіль А. Мослі, Бьярте Хьелмеланд, Карін Парк, Марко Іверсен Каник

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress