Заради чергової запаморочливої статті безстрашна журналістка вирішується на ризикований вчинок. Героїня фільму «Профіль» готова відправитися до справжніх терористів і з’ясувати про їх подальші плани. Дама переконує головного редактора виділити гроші на цю роботу, адже на виході журнал отримає безцінні фото бандитів і помітно збільшить рейтинг. Розуміючи, що дівчина мислить у вірному напрямку, начальник дає добро на проведення небезпечної операції.

Моторна особистість завдяки умінню правильно говорити в короткий термін знаходить спільну мову з бандитами. Не припиняючи дивитися фільм онлайн, буде цікаво дізнатися, що представниця прекрасної статі не сумнівається – у неї все вийде. Поступово довірою до красивій дівчині переймається сам організатор злочинного угруповання. Він починає розповідати про свої погляди на життя і пояснювати, чому налаштований негативно до суспільства. Фільм Профіль (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Героїня розуміє, що ця людина прав. Він просто хоче бути почутим, тому журналістка вирішує кинути своє розслідування і дійсно стати однією з них. Правильний вибір зробила дівчина?

Режисер: Тимур Бекмамбетов
В ролях: Валін Кейн, Шазад Латіф, Крістін Адамс, Амір Рахимзаде, Емма Катер, Луїс Мартін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress