загрузка...


Кожна людина любить подорожувати, особливо, коли поїздка обіцяє бути веселою і незабутньою. Однак маленьке подорож разом з родиною в заміський будинок в якийсь момент може виявитися справжнім кошмаром. Фільм розповідає про сміливій жінці, яка готова піти на все, щоб врятувати своїх дітей. Одного разу головна героїня вирішила провести вихідні зі своїми дітьми у великому будинку родичів. Жінка хотіла побути там не так довго, адже вдома теж є термінові справи. Коли головні герої приїхали на місце, то вони були просто шоковані тим, як господарі будинку підійшли до питання про безпеку.

Справа в тому, що в будинку знаходилися куленепробивні вікна, двері були настільки міцні, що їх нічим не пробити, а через кожен метр знаходилася камера спостереження. Цей будинок був більше схожий на якусь фортецю, яка готова витримати будь штурм. Поки діти розбирають речі, головна героїня вирішила вийти на вулицю, щоб зробити один важливий дзвінок. Він і став причиною істотних проблем, які звалилися на голову героям. Фільм Проникнення 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Цим дзвінком скористалися зловмисники, які пробралися у будинок, взяли в заручники дітей, а їхню матір залишили на вулиці. Будинок оснащений найкращою системою безпеки, тому жінка ніяк не може потрапити всередину.

Режисер: Джеймс Мактіг
В ролях: Гебріел Юніон, Біллі Берк, Річард Кебрал, Аджиона Алексус, Леві Миден, Сет Карр, Марк Фурз, Джейсон Уїнстон Джордж, Кріста Міллер, Деміен Лик

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress