Фільм «Пророцтво 3: Вознесіння» — заключна частина класичної трилогії. Гавриїл, позбавлений ангельської сили і перетворений у людини, всі ці роки спостерігав за тим, як ріс Деніел Розалес. Він стає свідком підпалу їх будинку, Валерія гине під час пожежі, а хлопчика рятує колишній архангел. Подорослішавши, полукровка стає проповідником і на черговій зустрічі з паствою його розстрілює один з віруючих, нібито отримує накази від Бога. За всіма законами Деніел повинен був померти, але він повстає з мертвих на очах у коронера Джозефа.

За героєм починає полювати Зофиил – шпигун, який грає за обидві сторони. Однак за роки Гавриїл змінився, він полюбив людей і тому готовий захищати Деніела. До того ж Джозеф, використовуючи папери Томаса Даггетта, дізнається про існування особливого ангела, який може покласти кінець війні. Розалес відправляється до Пириилу, а всі інші їдуть за ним.

В цій заплутаній історії складно зрозуміти, хто бореться на боці добра, а хто тільки прикриває благими вчинками погані наміри. Фільм Пророцтво 3: Вознесіння (2000) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Патрік Люссье
В ролях: Крістофер Уокен, Вінсент Спано, Дейв Буццотта, Кэйрен Батлер, Стів Хітнер, Бред Дуріф, Скотт Клевердон, Джек Макгі, Сандра Елліс Лефферті, Марк Принц Едвардс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress