загрузка...


Події фільму розгортаються в ПАР на тлі масштабних соціальних змін. Чорношкіре населення, віками страждало від утисків і гніту колонізаторів, нарешті отримує рівні права з проживаючими тут європейцями. Насамперед щойно обраний президент Нельсон Мандела видає указ про створення спеціальної комісії. Основним обов’язком її членів стає розгляд справ політичних в’язнів, завдяки яким в країні протягом десятиліть процвітало таке огидне явище як апартеїд.

Комітет має широкі повноваження. Зокрема входять до складу комісії люди мають право вирішувати долю арештантів, які каються в своїх діяннях. Десмонд Туту якраз є одним з таких «суддів». При цьому чорношкірому священика зовсім не подобається його нова робота, адже він відчуває щиру жалість навіть до найзапеклішим негідникам. Одного разу в одній з в’язниць головний герой знайомиться з жорстоким вбивцею на ім’я Піт Бломфелд. Маніяка містять в надзвичайно суворих умовах.

Він піддається регулярним знущанням і побиттю з боку своїх наглядачів. Жалісливий Десмонд вирішує хоч якось полегшити долю озлобленого на весь світ злочинця. Фільм Прощена (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роланд Жоффе
У ролях: Форест Уїтакер, Ерік Бана, Джефф Гам, Морн Віссер, Террі Нортон, Деббі Шерман, Уоррік Грайр, Девід Батлер

загрузка...