Фільм Прости нас, господи (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дія фільму Прости нас, Господи! розгортається в Іспанії, точніше в столиці країни — Мадриді. Варто спекотне літо 2011 року. Світ охоплений черговим фінансовою кризою, а вулиці міст заповнені демонстраціями і маршами протесту від популярного тоді руху 15-М. У той же час в Мадриді очікується візит глави католицької церкви — Папи Римського. Понтифік незабаром має прибути в місто з офіційним візитом, через що поліція активізована, вживаються всі можливі заходи безпеки.

На тлі всіх цих подій в місті відбувається через дивних вбивств. Головні герої фільму Que Dios nos perdone (2016) — двоє поліцейських, яким доручають розслідувати цю справу. Детективи вважають, що в місті завівся серійний вбивця. Чи має це відношення до візиту Папи до Іспанії? Це і належить з’ясувати героям. На перший погляд здається, що жертви вибирається серійним вбивцею спонтанно — між ними практично ніякого зв’язку. Але чи не є мотивом вбивства релігія? Фільм Прости нас, господи (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Це необхідно дізнатися, і якомога швидше — адже наступною жертвою може стати сам Папа Римський. Дивитися онлайн фільм — це захоплююче і захоплююче до останньої хвилини.

Режисер: Родріго Сорогойен
В ролях: Марія Бальестерос, Хосеан Бенгоечеа, Хесус Каба, Антоніо де ла Торре, Луїс дель Валле, Ester Expósito, Андрес Гертрудикс, Моніка Лопес, Чіро Миро, Росіо Муньос


загрузка...