загрузка...


Катя – молода дівчина, здатна з дитинства бачити привидів і розмовляти з ними. Цей незвичайний дар іноді стає справжнім прокляттям: привиди вимагають, щоб за їх смерті помстилися, або повідомляють про незавершені справи, не залишаючи її в спокої, поки вона не допоможе їм. Але Катерину підтримує сестра-близнюк, допомагає їй у будь-якій ситуації. Все змінюється, коли сестра несподівано безслідно зникає. Катерина відправляється на пошуки, сподіваючись, що серед примар виявиться провідник, який проведе її до родички.

Спочатку вона звертається за допомогою в поліцію, але швидко розчаровується в органах правопорядку: поліцейський говорить їй, що у неї ніколи не було сестри, і вона – лише плід її уяви. Головна героїня залишається в шоці від таких слів: вона вірить, що близнючка завжди була поруч. Вона продовжує шукати, слідуючи таємничим сигналами, але тепер не може довіряти оточуючим людям і навіть власним свідомості. Вона долає небезпеку, стикається з різними незнайомцями, переживає безліч різноманітних подій.

Пропонуємо дивитися у гарному якості даний фільм, щоб дізнатися, чи вдалося їй розібратися в ситуації та увінчалися чи пошуки успіхом. Фільм Провідник (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ілля Максимов
В ролях: Олександра Бортич, Євген Циганов, Олександр Робак, Костянтин Мурзенко, В’ячеслав Разбєгаєв

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress