Дії відбуваються в невеликому містечку, де знаходиться найвідоміша покинута психіатрична лікарня. Місцеві жителі намагаються обходити це місце стороною, знаючи про те, що сталося там багато років тому. Однак головні герої не бояться труднощів, і вони мають намір відправитися туди, щоб розібратися в жахливих подіях сімдесят дев’ятого року. До цього часу психіатрична лікарня працювала в звичайному режимі. Там було багато хворих людей, які були під тотальним наглядом. Ніхто не застрахований від цієї хвороби, тому люди ставилися до лікарні спокійно.

Проте в сімдесят дев’ятому році сталася страшна трагедія, яка назавжди залишиться в пам’яті місцевих жителів. Справа в тому, що сорок два пацієнта разом покінчили життя самогубством. Директора психіатричної лікарні так і не вдалося знайти, адже він безслідно зник. З цього часу лікарня виявилася закрита. Інтернет-журналіст разом зі своїми однодумцями вирішив відвідати це місце, щоб розібратися в тому, що насправді відбулося в той злощасний день. Фільм Психіатрична лікарня Конджу 2018 дивитися в хорошій якості HD.

Правоохоронним органам так і не вдалося встановити причини масових смертей і зникнення директора лікарні. На той момент головні герої ще не уявляли, з яким кошмаром їм доведеться зіткнутися всередині зловісного будинку.

Режисер: Чон Бом-щик
Актори: Ві Ха-джун, Пак Чі-Хен, Пак Сон-хун, Про А-ен, Мун Е-он, Ю Дже-юн, Лі Син-ук

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress