Фільм Психопатка, з якою вона познайомилася в мережі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У житті нерідко трапляються ситуації, що змушують людину будь-якими шляхами шукати кошти. Коли чоловік Карен опиняється в лікарні після серйозної автомобільної аварії, їй доводиться шукати гроші, на лікування чоловіка. Будучи сама доктором, жінка розуміє, що чим швидше буде проведено необхідне лікування, тим швидше кохана людина встане на ноги. Жінка приймає рішення здавати кімнати будинку в оренду. Вона розміщує оголошення в мережі інтернет. Через деякий час дама знаходить декількох постояльців, які готові пожити деякий час у будинку лікаря.

Проблем з постояльцями ніколи не було, одні змінювалися іншими, і це приносило господині житла значний дохід. Черговий мешканкою стає Міранда. Жінка повільно проникає у всі справи власниці будинку. Вона цікавиться абсолютно всім, що пов’язане з жінкою. В один із днів в кімнаті орендаря був виявлений труп. Ним став один з постояльців Карен. Героїня відчуває, що у вбивстві виявляється, замішана Міранда.

Щоб усунути небезпеку, що загрожує їй та іншим мешканцям, дама вирішує виставити її за двері. Такий крок провокує психічно неврівноваженого персонажа на страшні вчинки. Фільм Психопатка, з якою вона познайомилася в мережі (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кертіс Кроуфорд
В ролях: Чаріті Ши, Челсі Хоббс, Меттью Лоуренс, Роберт Уелч, Я ні Гельман, Алексіс Мейтленд


загрузка...