У можете собі уявити, що ви є причиною смерті оточуючих вас людей і навіть тварин? Хто б не контактував з вами надалі помирав у страшних муках. Але ви не хочете цього і таке від вашого бажання не залежить. Як би ви вчинили, а головне що б ви відчували знаючи що з вашої вини гинуть ні в чому не винні люди? Герой нового фантастичного трилера «Радіус» якраз і є такою людиною з вини якого гинуть оточуючі. Ні, це не апокаліптичний жанр кінострічки, скоріше це апокаліпсис в масштабах однієї людини. Наш герой прокинувся в машині, в невідомому для нього місці і не зрозуміє, що відбувається навколо.

Він нічого не пам’ятає і навіть хто він. Але поширив у себе в кишенях він знаходить власні документи і дізнається, що його звуть Ліам. Вийшовши з розбитої машини він бачить навколо себе кілька трупів. Але що сталося!? В цей же час навколо нього падають мертві птахи. І падають вони по ходу його руху. Навколо відбувається щось неймовірне і страшне. Якщо це невідомий вірус вражає і людей і тварин і птахів, то чому він живий і почувається цілком здоровим? Фільм Радіус (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Згодом до хлопця приходить осяяння, що він сам є причиною що відбуваються навколо нього жахів. Він і є сам той смертельний вірус який вражає практично миттєво все живе і теплокровних в радіусі п’ятдесяти метрів навколо нього… Хочете дізнатися подальшу долю головного героя?

Режисер: Керолайн Лабреш, Steeve Leonard
Актори: Діего Клаттенхофф, Шарлотта Салліван, Роберт Боргес, Андреа дель Кампо, Назарій Демкович, Бретт Донахью, Andrea Houssin, Алісія Джонстон, Trevor Kristjanson, Гарт Меркель

загрузка...