загрузка...


Дженні збирається вийти заміж за Стівена. Вона працює вихователькою в дитячому садку і дуже втомилася за час, що провела з дітьми. Дженні хоче відпочити разом з молодою людиною в мальовничому місці біля озера, яке називається Райським. В дорозі молоді люди будували плани на спільне майбутнє. Вони в передчутті майбутнього відпочинку. Навігатор раптово став твердити одне-потрібно повернути назад. Однак Стівен проігнорував дивне попередження техніки. Пара продовжила шлях. На піщаному березі, вони стали засмагати і, нарешті, змогли розслабитися.

Озеро так і манить зануритися в його чисті води. Але відпочинок молодих людей був зіпсований раптовою появою групи підлітків. Їх собака стала доставляти незручність Дженні гучним гавкотом і бризкаючи на неї слиною. Підлітки голосно слухають музику, не зменшуючи звук навіть після зауважень Стівена. Вихователька не хоче проблем, тому просить свого хлопця виїхати з Райського озера. Але молода людина непохитний. Фільм Райське озеро (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він вважає, що вони перші приїхали відпочивати в це місце, а тому підлітки повинні рахуватися з присутністю на пляжі сторонніх. Впертість Стівена обернулася справжньою трагедією, яку не могли передбачити хлопець з дівчиною.

Режисер: Джеймс Уоткінс
Актори: Келлі Райллі, Майкл Фассбендер, Тара Елліс, Джек О’коннелл, Фінн Аткінс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress