Фільм Райський курорт (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі трилера «Райський курорт онлайн» сімейна пара, у якої була прекрасна життя і улюблений дитина. Але страшна трагедія забрала життя малюка. Після його смерті взаємини між подружжям тримається на волосині. Вони опустили руки і втратили контроль над життям. Єві доводиться працювати покоївкою в готелі, а чоловік і зовсім нічого не робить і просто валяється на дивані. Фінансові труднощі змушують керівництво готелю закрити будинок на ремонт, а персонал розпустити на зиму. Героїня в розпачі.

Жінка шукає невелику аферу: вона пропонує Пабло перебратися на її місце роботи, адже з персоналу залишилися лише охоронці. Пара перебирається в номер, розташований далеко від входу, щоб випадково не зіткнутися з ними. Герої пристосовуються до такого існування. Поки одного разу на Єву не натрапив нічний охоронець.

Хлопець здався добродушним: він дозволив подружжю продовжувати жити в номері. Але вони не підозрюють, що їх доброзичливець – справжній маніяк. Фільм Райський курорт (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Енріке Гарсія
В ролях: Нора Агірре, Сусана Алмахано, Рафа Кастільо-Ромеро, Ноэлия Гальдеано, Рафаель Кастільо-Ромеро


загрузка...