Фільм Репутація вбивці (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Геррет і Едріен дружили ще зі школи у фільмі «Репутація вбивці». Між ними була навіть любов. Пройшли роки, але вони все також залишилися близькі. Одного разу трапилася біда. У Геррета померла колишня дружина. Це був не нещасний випадок, а холоднокровне вбивство. І на диво подруги, в смерті дружини звинуватили її друга. Були якісь докази. Справа здавалася дуже дивною. Тоді головна героїня вирішує довести невинність своєї шкільної любові. Вона намагається самостійно розслідувати злочин. Спливають нові жахливі факти. Але вона безмежно довіряє своєму другові, продовжує боротися проти несправедливості і намагається витягнути його з в’язниці.

Едріен Клайнер надає в складних життєвих обставинах, відчайдушно шукає вихід, намагається все налагодити. Геррет Нікс є її першою шкільною любов’ю, опиняється під слідством за скоєний злочин. Йому пред’явили звинувачення в жорстокому вбивстві колишньої дружини і загрожує тривале тюремне ув’язнення. Дівчина впевнена, що знає його набагато краще, ніж когось іншого, намагається захистити, наскільки це можливо. Фільм Репутація вбивці (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона, не замислюючись, використовує власне службове становище, бажаючи досягти однієї мети-виправдати кохану людину. Але що якщо вона помиляється у своїх припущеннях, і насправді все по-іншому…?

Режисер: Ben Meyerson
В ролях: Joey Rae Blair, Хав’єр Калдерон, Кендра Стауб, Шара Коноллі, Jose Garcia, Доріс Л. Герерро, Чак Хіттінджер, Анна Хатчісон, Марк Лосон, Alisha Liston


загрузка...