Фільм Річка (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет картини знайомить нас з хлопцем по імені Джон, який вирішив відправитися в Лаос в якості добровольця, щоб у групі медиків допомагати місцевим жителям. Але недовго герою довелося працювати, адже між ним і його начальником виник конфлікт за непокору наказу, після чого Джона відсторонили від служби на час. Герой вирішує провести цей час з користю і відправиться на острови, що знаходяться на півдні від Лаосу, де можна сповна помилуватися місцевими краєвидами гральними пейзажами. Після чергового відвідування бару, захмелілий чоловік вирішив повернутися до готелю, але по дорозі помітив, як один чоловік домагався до дівчини.

Герой відразу ж кинувся її рятувати, та так завзято, що й не розрахував сили і ненароком убив зловмисника, і залишив його тіло біля річки, сховавшись з місця злочину побоюючись що за подібне його з легкістю запроторять за ґрати без будь-яких судових розглядів. Ранок поліція виявила бездиханне тіло чоловіка, який виявився сином одного впливового конгресмена з Австралії. Фільм Річка (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Джона тут же оголошують в розшук, і тепер героєві належить відправитися через весь Лаос, щоб дістатися до американського посольства, але шлях його буде на рідкість тернистий і його чекає безліч небезпек.

Режисер: Джемі М. Дагг
В ролях: Россиф Сазерленд, Douangmany Soliphanh, Сара Ботсфорд, Тед Атертон, David Soncin, Ейдан Джіллетт, Yannawoutthi Chanthalungsy, Карен Глэйв


загрузка...