Фільм Рідна кров (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Гостросюжетна драма «Рідна кров» розповість про двох сестер, які за волею долі, в дитинстві, були розлучені, пройшло багато років, життя Мей прекрасна і сповнена щасливими моментами, вона впевнена в собі, її захоплення стало засобом хорошого заробітку, Мей тренер з йоги, популярний і відомий, а її хлопець незабаром повинен зробити їй пропозицію. Ще й факт, що дитинство Мей, незважаючи на відсутність рідної матері, протікало спокійно і радісно, забезпечена родина удочерила дівчинку і та жила, не знаючи горя і бід, оточена турботою і увагою, їй пощастило, і вона виросла хорошою дівчинкою.

Однак думка про те, що десь живе її сестра не давали дівчині спокою, тому в результаті тривалих пошуків і розслідувань, в тому числі й власних, вона нарешті натрапила на деяку інформацію. Зустріч була радісною, але, напевно, не такий, як собі уявляла Мей, її сестра була повія, її бой-френд її сутенер і по відношенню було ясно, сестру тут б’ють, хоч зовні дівчина була всім задоволена. Тоді Мей вирішила вкрасти свою сестру, витягнути її з жорстокою прірви поки ще не пізно, почуття провини, що вона жила в кращих умовах не дає дівчині спокою. Фільм Рідна кров 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак Мей не досвідчена у суворих законах вулиці не врахувала, що її сестра міцно пов’язана зі своїм сутенером і той просто так не відпустить ту, хто заробляє гроші, тому Коді не в якому разі не залишить їх у спокої.

Режисер: Стюарт Соварин
В ролях: Фіона Дуріф, Деніел ДиТомассо, Барбара Ів Харріс, Тесса Харнешео, Кейт Френч, Ендрю Джеймс Аллен


загрузка...