Фільм Російська наречена (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Російська красуня Ніна давно виховує доньку Дашу одна, але вона не залишає спроби зустріти гідну людину і знову вийти заміж. Одного разу дівчина зустрічає статного привабливого іноземця Карла, він пропонує забрати її разом з дочкою в Америку. Мільярдер має статус барона і може собі дозволити одружитися з російської красуні, забезпечуючи їй безбідне існування в своєму заміському особняку. Перейнявшись до чоловіка щирою прихильністю і відчуваючи його взаємність, вона вирішується на переїзд в чужу країну, де сподівається знайти довгоочікуване щастя.

Незабаром з’ясувалося, що маєток Карла знаходиться на півночі країни далеко від населених пунктів, але холодна Снігова атмосфера не викликала у дівчини хвилювання або переляк. Однак несподівано надії руйнуються, коли минуле життя барона спливає на поверхню. Виявилося, трагічні події минулого перекручували психіку чоловіка, і його дивацтва упереміш з божевіллям неждано вирвалися з полону свідомості. Фільм Російська наречена (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Бідолаха з дитиною потрапила в небезпечну ситуацію, перебуваючи в полоні у божевільного, у якого щодо Ніни, далекосяжні плани. Страх пронизав матір з дочкою, все життя перетворилася на сущий кошмар.

Режисер: Майкл С. Ойеда
Актори: Корбін Бернсен, Оксана Орлан, Христина Піменова, Ліза Гудман, Майкл Роберт Брендон, Елісон Корман, Кінен Джонстон, Грегорі О’Галлахер, Юхим Сомен, Кеннет Г. Боден


загрузка...