Фільм Розклад (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Трейсі, Райан і Келлі стали частиною дивних і явно несподіваних подій. Всі вони виявилися втягнутими в одну гру, яку веселій назвати не можна. Підсумок виявився вельми невтішним, і майбутнє всієї трійці студентів, виявляється під питанням. Починалося все, як і годиться без всяких проблем, несподіваних деталей. Гра була мирною і можна сказати захоплюючою. Тільки в цьому і була її суть, де повільний загострення пристрастей, затягував людей в невідворотне дійство. Леж, обман, маніпуляції і таємниці, вийшли з-під покриву темряви.

Кожен, був змушений продовжувати грати, навіть незважаючи на те, що це призведе до ще більших бід. Всім стало зрозуміло, що єдиний шанс на вихід, полягає в перемозі. Тільки ось заради цього досягнення, доведеться пройти серйозні випробування і переступити будь-які страхи і забобони. Безумовно, не цього очікували молоді герої, потрапивши в будинок, де проходила гра. Життя студентів, визначено змінитися з цього моменту і те, в яку сторону, вибирати лише їм. Фільм Розклад (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кожен новий крок, може призвести до непоправних наслідків і навіть смерть, не здається такою далекою. Тепер немає шансу відступити або виправити минуле, адже саме воно виявиться найголовніше в складній історії.

Режисер: Пітер Маркл
В ролях: Рон Элдард, Керин Мур, Маркус Сильбигер, Шила Коллінз, Алехандра Морін, Джеймс Такер


загрузка...