Фільм Розкриття (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сімейство Барнавельтів жило прекрасним щасливим життям, поки одного разу з ними не трапилася страшна трагедія. Відправившись у справах глава сімейства і його дружина потрапляють в страшну аварію. Вижити в якій їм не судилося. Їхній неповнолітній син, залишається сиротою. Але у хлопчика виявляється в Мічигані є дядько, його відправляють до родича. Але дядько поводиться незвично, він зовсім несхожий на звичайну людину. Він має незвичайні здібності і називає себе добрим чарівником. У його подруги, теж є незвичайні можливості і вона є білою відьмою.

Хлопчик не знає, що і думати, тепер його всюди супроводжує магія. Але це лише початок цієї таємничої історії. Основні події починають розвиватися, коли хлопець потрапляє в особняк свого дядька. Він сповнений таємниць і загадок, його оточує орел таємничості. Фільм Розкриття (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Головному героєві доведеться зіткнутися з жахливими істотами, побачити,як оживають картини і дозволити головну загадку цього будинку-таємниче цокання годин. Годинники заховані і не перестають постійно цокати. Чим закінчиться ця історія?

Режисер: Nacho Ruipérez
Актори: Арбен Байрактарай, Хан Корнет, Мішель Нойер, Олена Йованова, Несрін Джавадзаде, Anna Ivic, Бьянка


загрузка...